ЗАЗ тимчасово «присплять»

Україна | вівторок 26 серпня 2014 23:00

З 15 жовтня Запорізький автомобільний завод перейде в «сплячий» режим. Про це заявив почесний президент корпорації «Укравто» Таріел Васадзе, передає «Автоконсалтинг». ЗАЗ буде працювати і випускати автомобілі тільки до 15 жовтня.

За словами Васадзе, повністю зупиняти ЗАЗ не будуть, але виробництво перейде в «сплячий режим».  ЗАЗ продовжуватиме робити машинокомплекти для GM Єгипет і експорту автомобілів в Казахстан, Узбекистан і Білорусь. Завод працюватиме на мінімальній потужності 6 автомобілів на годину.

У такому режимі завод пропрацює три місяці. По закінченні цього часу Васадзе сподівається, що ситуація в Україні налагодиться і ЗАЗ зможе заробити активніше.

Нагадаємо нещодавно в ЗМІ з’явилися повідомлення про те, що на Запорізькому автозаводі пройшли великі скорочення кадрів, а сама марка може бути ліквідована. Однак на самому ЗАЗ цю інформацію спростували, визнавши, однак, що через складну ситуацію в країні і нестабільність курсу ЗАЗ довелося знизити активність.

А тим часом завод вже почав втрачати важливих партнерів. Казахстанська фірма AllurAuto, яка займалася великовузловим складанням автомобілів ЗАЗ «Ланос» (під брендом Chance), заявила про припинення співпраці з Запорізьким автозаводом. Там пояснили рішення введенням нових норм техрегламенту для автомобілів, а також нестабільною обстановкою в Україні. Chance, будучи одним з найдешевших пропозицій на казахстанському ринку, користувався там великою популярністю.загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально