ЗАЗ не планує запускати виробництво раніше квітня

Україна | субота 14 лютого 2015 20:00

За поширеною «Укравтопромом» інформацією, в січні 2015 найбільший в Україні автомобільний завод не випустив жодного автомобіля.

Це пов’язано зі складною ситуацією в державі і нестабільним курсом валют. Також керівництво підприємства нарікає на відсутність держпідтримки. Зі слів керівництва підприємства, відновлення виробництва якщо і відбудеться, то не раніше квітня. Поки задіяні тільки потужності з випуску запчастин.

«На жаль, уряд не надає підтримки вітчизняному автопрому, а при таких коливаннях курсу валют та загальної ситуації в країні підприємство не може планувати свою діяльність», – стверджує голова правління ЗАЗ Микола Євдокименко .

Нагадаємо: Минулого року завод скоротив виробництво легкових машин на 33,6%. В цей же час Черкаський завод «Богдан» і Кременчуцький автоскладальний завод зовсім зупинили виробничі лінії. На сьогодні в Україні залишилося тільки одне автопідприємство, яке продовжує збирати машини – завод «Єврокар». Але й тут ситуація не з кращих. За січень 2015 було зібрано всього 224 машини …загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально