Завод “Єврокар” відзначає 11-річчя

Україна | середа 19 грудня 2012 20:32

19 грудня 2001 керівництво компанії «Єврокар», SKODA Auto a.s. та Закарпатської ОДА урочисто відкрили новий український завод з виробництва автомобілів.

На спорудження підприємства «з нуля» пішло 5 місяців. Тоді ж, в 2001 році, на заводі «Єврокар» була випущена перша партія моделей Skoda Octavia. А вже 15 березня 2002 року підприємство почало серійне виробництво інших моделей чеської марки.

У травні 2006 року була відкрита друга черга проекту з виробництва автомобілів. Це дрібновузлове виробництво, при якому монтаж автомобілів здійснюється на конвеєрній лінії з використанням технологічного процесу, аналогічного SKODA Auto a.s.

 

Сьогодні «Єврокар» випускає весь модельний ряд автомобілів марки SKODA. У період з 2003 по 2008 рік підприємство поряд зі Skoda також виробляло моделі Volkswagen, Audi і Seat.

“У 2013 році ми плануємо налагодити випуск нових моделей Skoda: в лютому Rapid, в липні Octavia III покоління і оновлену версію Superb”, – повідомив про генеральний директор «Єврокар» Олексій Ягічев.загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації. TrackBack URI

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально