Як скласти договір купівлі-продажу автомобіля

Поради | середа 13 серпня 2014 06:50

Кожному, хто має намір купити авто, потрібно укласти договір купівлі-продажу автомобіля. При переоформленні автомобіля з одного власника на іншого, такий вид договору і довідку-рахунок складає ДАІ. Все ж це стандартні договори, що не містять окремих нюансів, які можуть становити великий інтерес для покупця або ж продавця авто.

В такому випадку краще заздалегідь підготувати власний варіант договору купівлі-продажу, де обидві сторони зможуть зафіксувати найбільш вигідні умови для покупця і продавця авто. І для того, щоб такий договір підготувати, потрібно спочатку знати, як скласти договір купівлі-продажу автомобіля.

Наводимо деякі вимоги, яким повинен відповідати цей документ.

Договір складається у письмовій формі і в ньому обов’язково повинні бути зафіксовані: предмет договору (детальний опис автомобіля), дата підписання договору, стан авто, сума договору, спосіб оплати, термін передачі авто новому власнику. При необхідності продавець також може встановити гарантійний термін на автомобіль. І тоді це теж відображається в договорі.

У договорі купівлі-продажу автомобіля можуть зазначатися й інші умови, які сторони обговорили перед укладенням угоди. Тобто, продавець і покупець можуть домовитися про передачу додаткового обладнання разом з автомобілем. Також в документи можна прописати пункт про витрати, що стосуються переоформлення транспортного засобу та інше.

Даний договір повинен бути складений в 3-х примірниках: по одному для кожної сторони і один для реєструючого органу.

Під час продажу автомобіля повинні бути складені ще два документа: акт прийому-передачі транспортного засобу і висновок незалежного експерта по технічному стану автомобіля.

Перший документ підтверджує факт передачі автомобіля продавцем покупцеві. В акті прийому-передачі в деталях описуються характеристики автомобіля на момент його продажу.

Висновок експерта полягає в разі, якщо сторони домовилися провести таку експертизу. Даний документ додається до кожного примірника договору.

 Джерело: auto.bigmir.netзагрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально