Верховна Рада хоче заборонити кортежі

Автозакон | субота 2 лютого 2013 18:00

Депутати Верховної Ради України розглянуть пропозицію щодо повної заборони перекриття вулиць для кортежів.

Опозиційний депутат Арсен Аваков вніс на розгляд Парламенту законопроект № 2127, що пропонує внести зміни до деяких законодавчих актів України щодо заборони супроводу і перекриття дорожнього руху при проїзді Президента, прем’єр-міністра та голови Верховної Ради України. На думку Авакова, перекриття доріг обмежує конституційні права громадян, свободу їх пересування і служить генератором пробок в містах.

Також депутат звертає увагу на численні скарги автомобілістів на зухвалу поведінку інспекторів ДАІ, служби держохорони та інших осіб з автомобілів супроводу, які грубіянять а іноді застосовують фізичну силу, псують майно і чинять тиск на простих водіїв і пішоходів. Аваков пропонує не просто змусити кортежі штовхатися в пробках, але і позбавити перших осіб держави підтримки з боку автомобілів Державтоінспекції.

Нагадаємо, не так давно опозиція вже вносила на розгляд Верховної Ради законопроект про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух», зокрема, депутати хочуть накласти заборону на перекриття руху по вулицях і автодорогах в робочі дні з 7:30 до 9:00 і з 17:30 до 19:00. Також час перекриття пропонується скоротити з 10 до 5 хвилин перед проїздом кортежу і з 3 до 1 хвилини після його проїзду.

У той же час, Державтоінспекція підтримала пропозицію влади посилити покарання за ненадання переваги автомобілям зі спецсигналами. Якщо проект стане законом, штраф для водіїв-порушників зросте з 510-680 грн до 680-850 грн. Особливих героїв покарають вилученням водійського посвідчення на термін від 6 до 12 місяців. На думку правоохоронців, це допоможе дисциплінувати водіїв.загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально