В Україні почнуть штрафувати агресивних водіїв

Закон | субота 23 серпня 2014 22:00

Законодавство України у сфері безпеки дорожнього руху незабаром зазнає серйозних змін. Серед багатьох нововведень несподіваним буде впровадження штрафу за “агресивне водіння”, передає автомотоклубу.

Агресивна їзда припускає різке гальмування, часту зміну смуги руху, обгін по узбіччю, різні коментарі і жести з вікна автомобіля і т.п. Якщо нововведення закріпляться на законодавчому рівні, пізніше будуть введені штрафні санкції за подібну поведінку. Це, як вважають розробники законопроекту, може вирішити спірні ситуації, коли від таких «агресивних» водіїв страждають інші учасники дорожнього руху, які нерідко стають з їх вини творцями аварійної ситуації.

Також з цікавою ініціативою виступає Міністерство охорони здоров’я. У відомстві вважають, що перелік патологій, що забороняють керування транспортним засобом, застарів – багато захворювань на сьогоднішній день є виліковними, тому їх слід виключити зі списку. А ось в медогляд, навпаки, внесуть нові обов’язкові перевірки.

На державному рівні пропонують ввести психо-фізіологічну експертизу, яка в першу чергу важлива для водіїв, які перевозять пасажирів.

Джерело: segodnya.uaзагрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально