У Раді підтримали введення пільги на електрокари

Закон | субота 9 травня 2015 19:00

Комітет ВРУ з питань податкової та митної політики рекомендував парламентарям ухвалити законопроект про надання пільг для електромобілів.

Документ передбачає скасування податку та акцизного збору для електрокарів протягом найближчих п’яти років – до 2020 року.

На думку ініціаторів введення пільг, дане рішення дозволить знизити споживання традиційного палива, поліпшити екологічну ситуацію в країні, а також призведе до впровадження правових норм, прийнятих в ЄС.

Однак депутати вважають, що в разі прийняття таких змін в існуючому вигляді не обійдеться без підводних каменів. Члени комітету уточнили, що імпортери автомобілів з ДВЗ тоді опиняться в невигідних умовах порівняно з імпортерами машин з електричними силовими установками, що порушує принцип рівності платників податків. Крім того, народні обранці висловлюють побоювання, що скасування податків для електромобілів зробить негативний вплив на бюджет у вигляді недонадходжень від ПДВ і акцизу. Тому в законопроект пропонується внести деякі уточнення і зміни. Зокрема, мова може йти про надання тільки тимчасових пільг та скасування виключно акцизного податку, при цьому ПДВ залишити.загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально