Цей день в історії. А тепер – «горбатий»! Відео

Відео,Зірки автопрому,Новини | четвер 18 липня 2013 08:17

18 липня 1960 Микита Хрущов у Кремлі протестував ЗАЗ-965, залишився задоволений випробуваннями і розпорядився зробити автомобіль доступним для трудящих.

1905 – американські винахідники Чарльз Найт і Лаймен Кільбурн отримали патент на двигун з гільзовим газорозподілом. Замість клапанів впусканням робочої суміші і випуском відпрацьованих газів управляли розташовані між поршнем і циліндром гільзи. Такий газорозподіл був популярним аж до 1930-х років.

1930 – Рудольф Караччіола виграє 300-мильний Гран-прі Ірландії і завойовує «Айріш Таймс Трофі», керуючи моделлю Mercedes SSK з середньою швидкістю 139 км / год.

1942 – в цілях тилового обслуговування Червоної Армії почалася контрольна експлуатація 74 автомобілів, отриманих Радянським Союзом по ленд-лізу: 11 моделей восьми американських і 5 моделей трьох англійських фірм. Приходили до нас по ленд-лізу і мотоцикли.

1948 – на перегонах Grand Prix de l’ACF у Франції Хуан-Мануель Фанхіо прийшов тільки дванадцятим. Такий був дебют аргентинця у Формулі 1.

1960 – голова СРСР Микита Хрущов не тільки оглянув новий ЗАЗ-965 «Запорожець», а й покатався по території Кремля на пасажирському сидінні маленької машинки, після чого побажав, щоб вона обов’язково стала доступною за ціною простим трудящим …загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально