Tata розробила водневий двигун для громадського транспорту

Нові технології,Новини | середа 31 липня 2013 07:58

Новинка створена у співпраці з індійською організацією космічних досліджень – ISRO.

Згідно з повідомленням видання Times of India, партнери працювали над прототипом водневого автобуса, продемонстрованим у Центрі рідинних рухових систем (Liquid Propulsion Systems Centre), який належить ISRO, кілька років. Перші кроки до створення автобуса з гідрогенною силовою установкою почалися в 2006 році. В результаті був створений автобус з електрохімічним силовим агрегатом, що працює на принципі зворотного електролізу. Водень, стиснений до 150 бар, зберігається в балонах на даху автобуса. Потрапляючи в двигун, він розріджується до 2 бар, а потім перетвориться в водневих паливних елементах в постійний струм. Ця енергія потім перетворюється на змінний струм для приведення в дію електродвигуна.

Наступним кроком буде випробування транспортного засобу на дистанціях від 1000 до 2000 км, з щоденним пробігом в 100-200 кілометрів. Одночасно з цим в Tata Motors будуть вирішувати проблему безпеки використання водневого палива і його отримання. Очевидним способом є процес розщеплення води на водень і кисень. Джерелом палива можуть стати виробництва, на яких водень є побічним продуктом.

За вирішення проблеми безпеки буде відповідати ISRO, яка, за словами творців водневого автобуса, володіє безліччю технологій, що дозволяють виробляти, зберігати і безпечно використовувати газоподібний і рідкий водень. За словами керівників проекту, створення водневої силової установки – «величезний стрибок для автомобільної промисловості та індустрії громадського транспорту. У цього транспортного засобу нема шкідливого вихлопу, так як побічним продуктом використання водню як палива є тільки вода ».загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально