Ситуація на ЗАЗ: все не так погано

Новини | вівторок 19 серпня 2014 20:26

У корпорації «Укравто» спростовують повідомлення про закриття Запорізького автомобільного заводу.

Про це розповіли в прес-службі корпорації «Укравто». Тут заявили, що інформація про припинення діяльності ЗАЗ є неправдивою.

 «Інформація про скорочення 21 тисяч осіб не відповідає дійсності, так як станом на початок 2014 кількість працівників була близько 6 тисяч осіб. Кількість персоналу адаптовано до сучасних умов, в яких працює завод, але ніколи не йшло мови про звільнення і скорочення всіх працівників підприємства », – заявили в прес-службі.

Низькі показники липня (нагадаємо, минулого місяця завод випустив всього 8 автомобілів) тут пояснюють рядом кризових факторів, які впливають як на автомобільну галузь, так і на країну в цілому. Через девальвацію гривні, напруженої ситуації на Сході України, зупинки продажів в Луганській, Донецькій областях та Криму, зменшення попиту на автомобільному ринку України в цілому та скорочення обсягів експорту ЗАЗ довелося скоротити обсяги, наскільки дозволяє стан ринку, пояснили в «Укравто».

«Обсяги виробництва в найближчі місяці  багато чв. ому будуть залежати від стабілізації економічної ситуації в країні», – зазначили в прес-службі.

Нагадаємо, нещодавно ЗМІ заявили про можливе закриття Запорізького автомобільного заводу. Повідомлялося, що підприємство скоротило 21 тис. Робочих, а деякі цехи вже виставлені на продаж.загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально