Святкуємо народження концерну Fiat Chrysler Automobiles

Новини | четвер 30 січня 2014 08:02

Слідом за остаточним поглинанням концерном Fiat американського Chrylser , про який було оголошено минулого тижня , стратегічні партнери оголосили про перейменування , опублікували новий логотип та спільні фінансові показники. Разом компанії утворюють сьомого в світі за обсягом продажів автовиробника і плекають амбітні плани зростання .

Отже , під керівництвом Серджіо Маркіонне виявилася автомобільна імперія з назвою Fiat Chrysler Automobiles . Вона буде зареєстрована на території Голландії , але юридична адреса для податкових платежів буде британською . Цього року почнеться розміщення її акцій на Нью – Йоркській і Міланській фондових біржах.

Новий логотип , розроблений агентством RobilantAssociati , зроблений з чистого аркуша ; як пояснюють самі рекламники , він заснований на простих геометричних формах і сповнений символічних значень . Природно , на шильдиках автомобілів він не з’явиться: його місце – заголовки офіційних паперів і вивіски на дверях штаб – квартир.

Фінансове становище альянсу визначають такі цифри: за 2013 Fiat заробив 1,3 мільярда доларів , Chrysler – 1,8 мільярда доларів , причому якщо у італійців продажі йшли на спад , то американці змогли похвалитися 9 %- вим зростанням попиту , в першу чергу за рахунок Jeep Grand Cherokee , Ram 1500 і нового Jeep Cherokee . Детальний бізнес – план нові партнери по альянсу представлять у травні ; тоді ми і дізнаємося в подробицях , у які проекти буде вкладений цей солідний прибуток .загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально