Skoda заявляє про близьке старті своєї нової Fabia R5

Спорт | середа 18 березня 2015 20:44

Спадщина знаменитого й успішного ралі-кара Fabia Super 2000 незабаром отримає своє продовження – спортивний підрозділ чеського виробника, компанія Skoda Motorsport, заявляє про те, що незабаром на європейських трасах з’являться перші Fabia R5. Роботи з підготовки автомобіля практично завершені, і спортивна програма без п’яти хвилин як готова до запуску.

Повний привід, новий двигун і багата історія з відмінною репутацією – такі козирі нової моделі.

Примітно, що у всіх своїх офіційних заявах Skoda Motorsport підкреслює, що клієнтські інтереси стоять на чолі проекту під назвою “Fabia R5″. Skoda Motorsport активно залучала своїх давніх клієнтів і партнерів до тестів новинки, що, безперечно, забезпечує їй додаткову привабливість ще до старту.

Крім модифікованого шасі, машина отримала і інші вельми істотні зміни. Левова частка їх торкнулася заміни двигуна з дволітрового, який був задіяний в Fabia Super 2000, на 1.6-літровий агрегат. У пару йому передбачена 5-ступінчаста секвентальная коробка передач, а вага машини становить мінімум 1230 кг, що відповідає вимогам технічного регламенту. Fabia R5 обіцяє стати ювелірною в управлінні і потужною машиною для гонок європейського та світового рівня.

Ян Копецки, головний пілот команди, супроводжував розробку, налаштування і тести новинки протягом всього проекту. І його оцінки потенціалу нової Fabia R5 дуже високі. Думається, причиною цьому є не тільки відданість бренду: з тими технічними доробками, які отримала Fabia R5, у машини дійсно є всі шанси повторити успіх свого легендарного попередника.

А коли ж відбудеться спортивний дебют автомобіля? Поки ніякої конкретики в офіційних джерелах не повідомляється. Ходять чутки, що на ралійні дороги Європейського чемпіонату нову Fabia R5 Skoda Motorsport викотить вже в квітні. На користь таких припущень говорить той факт, що галас навколо новинки стала дійсно активною. А у самого виробника немає ніяких причин відкладати в довгий ящик старт такого з усіх боків перспективного проекту. Тим більше що клієнти, як йдеться в офіційній заяві команди, вже вишикувалися в чергу.загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально