Раритетний Ferrari за 63,7 млн​​. – Підробка

Новини | середа 6 серпня 2014 07:50

Один з найбільш ранніх екземплярів спорт-купе 1962 Ferrari 250 GTO, який виставлений на інтренет-аукціоні mobile.de за стартовою ціною 63,7 млн​​. Доларів США, може виявитися просто реплікою. Або, стосовно до даного конкретного випадку, надзвичайно вмілою підробкою.

З такою сенсаційною заявою виступив автомобільний експерт і історик Ferrari Марсел Массіно. В інтерв’ю кабельному телеканалу CNBC він заявив, що уважно відстежив життєвий шлях усіх Ferrari 250 GTO, які в Маранелло зібрали в 1962-1964 рр. На підставі документально підтверджених досліджень він з повною відповідальністю може заявити, що автомобіль, виставлений на німецькому мережевому аукціоні, репліка.

В 1962-64 рр. було зібрано 39 спорт-купе Ferrari 250 GTO. Історія кожного з них розписана по хвилинах. Звідки взявся 40-й примірник – загадка .

Коментар М. Массіно викликав бурхливе обговорення в середовищі автоколекціонерів і фахівців. Більшість з них підтримали італійського колегу і вважають запропонований на mobile.de автомобіль навіть не реплікою, а сміттям. Сміттям ціною в 63,7 млн​​. Доларів.

Поки експерти б’ють тривогу, німецька поліція зберігає мовчання. У всякому разі, ніяких коментарів з боку правоохоронних органів Німеччини на скандальний лот і не менш скандальні публікації не послідувало.

Джерело: auto.vesti.uaзагрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально