Презентовано нові “серця” автомобілів Volkswagen Group

Новини | субота 9 травня 2015 12:13

Німці презентували два нові двигуни – величезний, але економічний W12 об’ємом 6.0 літра, а також бі-турбо дволітровий двигун для легкових автомобілів.

Компанія Volkswagen представила на тридцять шостому симпозіумі по двигунах у Відні нові двигуни. Доктор Хайнц-Якоб Нойссер, один з членів правління Volkswagen Group і керівник відділу нових досліджень і розробок заявив, що за останні кілька років змінилася дуже сильно, її розвиток відбувається ударними темпами, але основною темою для двигунобудування раніше залишаються екологічні норми і рівень викиду шкідливих речовин в атмосферу. Фольксвагену є чим похвалитися.

Новий шестилітровий W12 TSI представляв голова відділу з розробки трансмісій Фрідріх Ейхлер. Новий блок, за словами представника компанії, відрізняється граничною концентрацією нових розробок і технологій, що робить його одним з еталонних двигунів у своєму класі. Для того, щоб отримати успішну схему TSI (система подвійного наддуву з пошаровим уприскуванням) інженерами були об’єднані технології FSI від Audi і багатоточкове уприскування TMPI від Bentley. Значна робота була проведена з розробки нових напилювань, що знижують коефіцієнт тертя, була розроблена система відключення масляного насоса в умовах бездоріжжя, система охолодження, повернення відпрацьованих газів і так далі.

 

У двигуна адаптивна підвіска з гідравлічною демпфируючою основою, яка використовує електромагнітні приводи для гасіння вібрацій.

У підсумку, новий 6.0 W12 TSI, як заявляють в Фольксваген, є найекономічнішим дванадцатіциліндровим двигуном, який при цьому показує і гідні результати в потужних характеристиках – 608 к.с. Піковий крутний момент в 900 Нм забезпечується в діапазоні від 1 500 до 4500 оборотів в хвилину. Залежно від моделі автомобіля новий двигун здатний забезпечити розгін до першої “сотні” в межах чотирьох секунд і максимальну швидкість понад 300 км / год. Заявлений рівень викиду шкідливих речовин в атмосферу – менше 250 грамів на кілометр.

Новий бі-турбо 2.0 TDI був презентований Йорн Карштедом, главою відділу по розробці дизельних двигунів Volkswagen. Новий движок створений на базі модульної системи дизельних компонентів і дебютує з виходом на ринок нових Multivan і Transporter. Перед розробниками стояло завдання збільшення тягових характеристик двигуна і попадання в норми “Євро-6″. Двигун оснащується двуступеневим турбонагнітачем, модернізованою системою рециркуляції відпрацьованих газів під високим тиском і інтеркулером з водяним охолодженням.

В даний час новий TDI об’ємом 2.0 літра доступний в чотирьох варіантах потужності – від 84 до 204 к.с. і обертовим моментом від 220 до 450 Нм.загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально