Повернення Mitsubishi Galant відкладається

Аналітика | вівторок 27 січня 2015 07:30

Компанія “Мітсубісі”, яка планувала ще у 2013 році показати нове покоління седана Galant, заявила про припинення реалізації проекту.

Про те, що “Мітсубісі” відкладає терміни виходу нового седана D-класу, проектованого в рамках підписаного півтора роки тому договору про співпрацю з альянсом Renault-Nissan, заявив в інтерв’ю Automotive News виконавчий віце-президент Mitsubishi Motors North America Дон Сверінген. На зустрічі з дилерами топ-менеджер марки розповів, що вихід автомобіля затримується. Скільки доведеться чекати новинку автолюбителям, Сверінген не став уточнювати.

“На зустрічі з дилерами я сказав, що реалізація проекту зупинена. У нас є кілька варіантів подальшого розвитку ситуації. Поки це все, що я можу сказати”, – зазначив Дон Сверінген.

За договором про співпрацю, який був укладений наприкінці 2013 року, виробники домовилися про обмін технологіями та спільному використанні виробничих потужностей. Передбачалося, що Mitsubishi за підтримки альянсу Renault-Nissan побудувати нові седани C- і D-класу. Перший автомобіль повинен стати заміною нинішньому Lancer, а друга модель прийде на зміну знятому ще три роки тому з виробництва Galant.

Середньорозмірний седан D-класу планувалося сконструювати на базі Renault Latitude. У числі основних ринків збуту машини називалися американський і канадський.загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально