Нових доріг в Україні не буде

Дороги | середа 12 лютого 2014 22:05

Будівництвом нових доріг в Україні вирішено пожертвувати на користь ремонту вже наявних .

Про це повідомляє газета «Вести » з посиланням на джерело в « Укравтодорі ». Ремонтом та реконструкцією будуть охоплені ділянки траси Київ – Чоп , а також дороги : Херсон – Джанкой – Сімферополь, Вінниця – Умань – Знам’янка , Житомир – Чернівці, Суми – Краснопілля – Богодухів , Київ – Харків – Довжанський , Знам’янка – Дніпропетровськ , Дніпропетровськ – Миколаїв , Дніпропетровськ – Донецьк – Луганськ .

Найближчим часом з бюджету буде виділено 15 млрд гривень на потреби дорожньої галузі . Однак більша частина цих грошей , 9 млрд , піде на погашення кредитів . Ще 2,4 млрд розділять між місцевими бюджетами , які пустять їх на обслуговування доріг місцевого значення. На дороги державного значення буде витрачено 3,6 млрд гривень.

Офіційно в « Укравтодорі » від планів з будівництва доріг не відмовляються , хоча і не говорять , коли це станеться , і скільки грошей буде витрачено . Першими на черзі йдуть магістраль через Дніпро в Запоріжжі , а також обходи міст Дніпропетровськ , Донецьк і Севастополь . У пріоритеті також такі дороги , як М- 03 Київ – Харків – Довжанський , М- 04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине і М- 05 Київ – Одеса.



загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерів



x
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально