Нову дорогу до Криму побудують китайці

Дороги | понеділок 5 травня 2014 22:28

Стали відомі нові подробиці про будівництво транспортного коридору до Криму через Керченську протоку. Відповідний меморандум про будівництво російський Мінтранс готується укласти з китайськими компаніями. Про це повідомляє « Комерсант ».

В даний час технічна модель проекту ще не затверджена – мова може йти про зведення автомобільно -залізничного моста або моста і підводного тунелю. Найімовірніше , меморандум буде підписаний під час візиту Володимира Путіна до Китаю в другій половині травня. Передбачається , що участь у фінансуванні візьме приватний фонд China International Fund Ltd (CIF ) , а будівництвом займеться державна China Railway Construction Corporation ( CRCC )

При цьому залучення китайських партнерів не скасовує участі великих російських компаній. В даний час інтерес до проекту підтвердили практично всі провідні гравці , які займаються інфраструктурним будівництвом.

Відзначимо , що проект будівництва переходу через Керченську протоку опрацьовується з початку весни . Для реалізації проекту Держкомпанія « Автодор » створила дочірнє залежне товариство ВАТ «Транспортний перехід через Керченську протоку » , яке і виступає замовником по проекту.загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально