Найдешевша автівка в світі подорожчала

Новинки | середа 16 жовтня 2013 09:40

Індійська Tata Nano , що з’явилася у продажу в 2009 році за ціною близько $ 2000, не стала по- справжньому народним автомобілем у себе на батьківщині , і виробник вирішив , що заради більшого успіху на ринку машина повинна … додати в ціні . Створюючи оновлену версію , індійські конструктори прагнули хоч у чимось надати моделі риси « повноцінних » автомобілів і зацікавити індійську аудиторію , яка виявилася не такою вже невимогливою .

На знімку зверху – новинка , знизу – колишня версія .

Молоді покупці зажадали аудіосистему з Bluetooth ( в топовій комплектації – з чотирма динаміками ) . Якщо раніше в салоні замість бардачка були лише аскетичні полиці , то тепер ліворуч і праворуч на передній панелі з’явилися шухлядки які  закриваються. На кузові відтепер є хром , колеса доступних версій ,які  раніше не мали декоративних ковпаків , тепер їх здобули ..

Tata Nano і перш дорожчала , а з появою оновленої версії ціни , як водиться , ще підросли , і тепер уже ця модель не так вражає дешевизною. Нинішні ціни піднялися до рівня $ 2500-3600 залежно від комплектації.

Головна гордість Tata Motors – це те , що їй належить Jaguar Land Rover , і в британську компанію індуси робили в останні роки серйозні вливання. Однак у самої марки Tata справи йдуть неважливо. Передбачалося виробляти по 15-20 тисяч штук Nano на місяць , але попит виявився куди нижче. Зараз компанія продає всього 2,5 тисячі штук. Фірма вже скорочує штат у світлі того , що минулого місяця продажі виявилися на 40 % менше , ніж роком раніше , а дохід впав на 23%. У наступному році звільнення можуть продовжитися. І якщо оновлення моделі не дасть продажам новий імпульс , то наслідки , як стверджують експерти , можуть бути катастрофічними для компанії.загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально