На Chevrolet Cruze встановлять “розумні” подушки безпеки

Нові технології | середа 19 грудня 2012 20:26

Chevrolet Cruze airbagНаціональне управління з дорожньої безпеки США (NHTSA) провела серію краш-тестів седана Chevrоlet Cruzе 2013 модельного року, в якому була випробувана нова водійська подушка безпеки.

Творці цієї подушки називають її розумною, оскільки вона забезпечує адекватний захист при різних умовах аварії. Але при цьому вона виявилася простіше за принципом і дешевше колишньої просунутої двоступеневої подушки, яка стояла на даній моделі під час проведення двох попередніх випробувань в 2011 і 2012 роках.

У колишньої водійської подушці застосовувалися два газогенератора: перший спрацьовував при зіткненнях на малих швидкостях, а другий – на великих. Це гарантувало правильне розкриття м’якого купола і одночасно знижувало ризик травми при ударі людини про нього. Нова подушка – одноступінчата, тобто надувається тільки від одного джерела. Її начинка – простіше і легше, і все одно вона бездоганно виконує свою задачу.

 Chevrolet Cruze airbag

Таким чином, незважаючи на заміну подушки більш простий, Cruzе  зумів заробити вищий рейтинг у новому циклі краш-тестів NHTSA. До речі, дана розумна подушка стала ще однією новаціє в галузі безпеці від Шеврoле в 2012 році: оновлений минулої весни кросовер Chevrоlet Trаverse отримав абсолютно новий тип подушки – центральну. Вона розкривається між водієм і переднім пасажиром і допомагає захистити людину при бічному ударі з боку протилежної від нього борта.загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально