Китайські автомобілі Chery будуть випускати в Росії

Новини | неділя 27 липня 2014 05:50

Російське виробництво китайських автомобілів Chery на російському автозаводі Дервейс планується почати до кінця 2014 року, розповів відповідальний секретар Російсько-китайської палати зі сприяння торгівлі машинотехнічною і інноваційною продукцією Сергій Санакоєв. Контрактний випуск може початися у вересні-жовтні, уточнило джерело, близьке до Дервейс, пишуть Ведомости.

Планується випускати дві з трьох моделей нової лінійки Ambition Line – седан A19 (буде продаватися в Росії за ціною від 420 000 руб., За даними сайту компанії) і кросовер T21 (від 615 000 руб., За інформацією дилера компанії). Про це компанія оголошувала раніше, але терміни не розкривала.

Офіційно про початок локального виробництва планується оголосити 29 липня. Обсяги випуску Chery на Дервейс передбачаються на рівні продажів марки, продовжує Санакоєв. У 2013 році в Росії було продано 19855 автомобілів Chery, в першому півріччі 2014 році – 9152 штук.

Поряд з іншими китайськими автоконцернами Chery також вивчає можливість створення в Росії власного виробництва, продовжує Санакоєв. За його словами, один з розглянутих варіантів – Калінінградська область. Місцевий Автотор, що має угоду по промскладанню, реалізує проект створення автомобільного кластера потужністю не менше 250 000 штук на рік. Кілька років тому Автотор випускав Chery, але про відновлення виробництва, а також про участь цього чи якогось іншого китайського автоконцерну в проекті створення автокластера переговори не ведуться, сказало джерело, близьке до акціонерів Автотора.

Джерело: biz.liga.netзагрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально