Концепт Chevrolet FNR малює картини автомобільного майбутнього

Нові технології | понеділок 20 квітня 2015 23:30

Chevrolet презентував в Шанхаї футуристичний концептуальний електромобіль FNR, що демонструє погляд фахівців азіатського дизайн-центру компанії на автомобіль майбутнього.

За задумом дизайнерів з паназіатського центру автомобільних технологій (PATAC) General Motors, FNR – це концентрат напрацювань GM в області електромобілів, а також неабияка частка передбачення від інженерів компанії.

Покупців не такого вже й далекого майбутнього в салони Chevrolet повинні будуть залучити яскравий каплеподібний кузов і широченні двері у вигляді драконівських крил, бесступичні двигуни-колеса і можливість бездротової зарядки авто. Популярні будуть і інтелектуальні технології на зразок можливості для водія довірити управління електроніці, а самому спілкуватися з пасажирами, розгорнувши сидіння на 180 градусів. Запуск машини буде можливий тільки після сканування райдужної оболонки ока.

Повернутися до ручного управління можна буде, провівши рукою над сенсорною панеллю, при цьому автомобіль послужливо і без нагадувань підкаже оптимальний шлях до шуканого місця. Крім FNR, компанія Chevrolet привезла в Шанхай і новий Chevy Malibu для китайського ринку, створений на основі глобальної моделі Malibu, яка дебютувала в Нью-Йорку .загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально