Jaguar Land Rover вкладе 50 млн фунтів в новий науково-дослідний центр

Новини | середа 25 вересня 2013 23:04

Компанія Jaguar Land Rover інвестує 50 млн фунтів стерлінгів на новий науково -дослідний центр NAIC на базі Уоруікського університету. Центр , який стане базуватися в Ковентрі , Великобританія , займеться розробкою технологій для електрокарів , систем комунікації V2V та інтерфейсів « людина- машина». Будівництво центру розпочнеться у вересні 2014 року , а закінчиться в 2016 -му.

Компанія Jaguar Land Rover офіційно оголосила , що у вересні наступного року буде закладено перший камінь у фундамент нового науково -дослідного центру National Automotive Innovation Campus на базі Уоруікского університету , що знаходиться в місті Ковентрі , Великобританія . Всього в проект буде інвестовано близько 100 мільйонів фунтів стерлінгів : 50% суми забезпечить JLR , а іншу половину – європейський технічний центр Tata Motors , група Warwick Manufacturing Group і державна рада з питань фінансування вищої освіти Higher Education Funding Council .

У новому науково – технічному центрі працюватиме близько тисячі дослідників та інженерів , майже половина з яких – співробітники Jaguar Land Rover (зараз , до слова , в Університеті Уоруіка і так трудиться приблизно дві сотні дослідників з JLR ) . Новий центр займеться в першу чергу розробкою технологій для майбутніх електромобілів , систем комунікації типу V2V ( vehicle – to – vehicle , тобто «спілкування » між машинами ) і людино – машинних інтерфейсів.

Науково -дослідний центр National Automotive Innovation Campus повинен бути введений в експлуатацію в 2016 році.загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально