Господар ЗАЗ: Geely «темнить» з податками

Новини | п`ятниця 4 липня 2014 07:50

Таріел Васадзе розповів про нинішню ситуацію на українському автомобільному ринку. Почесний президент корпорації «УкрАВТО» дав інтерв’ю виданню «ЛігаБізнесІнформ».

Фактичний власник головного виробника автомобілів в Україні, а також найбільшої дилерської мережі явно незадоволений нинішньою ситуацією на українському автомобільному ринку. Проте, бізнесмен розраховує, що ЗАЗ не піде в мінус за підсумками року, випустивши близько 26 тис. авто. При цьому загальний обсяг ринку в Україні скоротиться до 130-150 тис. авто.

За словами Васадзе, крім фактичного зменшення території держави, а також військової кризи в деяких областях, по українським автовиробникам боляче вдарило і скасування державної протекції у вигляді утилізаційного збору. Нагадаємо, Таріел Васадзе був головним лобістом введення в Україні утилізаційного збору на автомобілі, який давав авто, виробленим тут, конкурентну перевагу в розмірі кількох тисяч гривень.

Однак, незважаючи на скасування утилізаційного збору, поки справи у ЗАЗ йдуть непогано. Марка стабільно перебуває серед лідерів українського ринку, а за останні півроку змогла вдвічі збільшити обсяг продажів. За словами Таріела Васадзе активно збувати товар вдавалося завдяки низьким націнками на авто. «Деякі моделі ЗАЗ продає зі збитком, на деяких не заробляє і $ 100. Ми змушені так опускати ціну через те, що на ринку конкурент Geely має «дивовижну» можливість по демпінгу », – говорить Таріел Васадзе.

За лідерство на українському ринку ЗАЗ постійно бореться з китайським брендом Geely. Але, на думку бізнесмена, китайцям вдається утримувати ціну автомобілів низькою завдяки нечесній грі. «Ну як можна мати нереальну ціну? Значить, щось не так з податками або іншими речами. Всі оператори падають, а у них частка ринку збільшується з 9 до 12% », – говорить він.загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально