ГАЗ 24 Волга з двигуном V8 для КДБ

Відео,Зірки автопрому | неділя 1 вересня 2013 10:29

Для супроводу автомобілів уряду « Чайка » і « ЗіЛ » КДБ СРСР використовувало модифіковану базову « Волгу » ГАЗ – 24-10 – ГАЗ -24 -24.

Офіційно автомобіль мав дві назви «Машина супроводу » і « Швидкохідний автомобіль» , а неофіційно в оточенні КДБ її називали « доганялка » або « дубль».

Візуально ГАЗ-24 -24 не мав відмінностей від серійної моделі , а от у салоні був важіль АКПП. З технічної точки зору , це була та сама серійна «Волга» , але в ній були якісь заходи посилення ( потужні передні лонжерони ) , важіль – селектор в підлозі , триступеневий «автомат». Силовий агрегат ЗМЗ- 24 -24 V8 об’ємом 5530 см ³ і потужністю 195 к.с. Передавальне число передачі 3,38:1 . На авто була посилена підвіска , а рульове управління мало гідропідсилювач .

Скромний V8 розмістився під капотом

Іноді автомобілі були оснащені системами спецзв’язку та світловою сигналізацією , за допомогою якої можна було подавати сигнали при русі в колоні . ГАЗ-24 -24 збирався вручну. Фарбування вели за технологією « Чайківського», антикор був дуже хорошим .

Кількість впущених примірників невідома. За даними про експлуатацію автомобіля його максимальна швидкість досягала 160 км / год.загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально