Geely відкликає більше 27 500 Emgrand EC7

Новини | неділя 17 травня 2015 17:34

Відзивну компанію розпочала китайська компанія Geely: можливий дефект змусив виробника почати перевірку моделі Emgrand EC7, автомобілі якої були випущені в період з 23 травня 2012 по 21 листопада 2014 року.

Geely відкличе 27695 примірників Emgrand EC7, проданих в період з 24 травня 2012 по теперішній час. Всі вони зійшли з конвеєра розташованого в Черкеську російського заводу Derways з 23 травня 2012 по 21 листопада 2014 року. Список VIN-кодів автомобілів-учасників кампанії можна знайти на сайті Росстандарта.

Повідомляється, що причиною для старту відзивної кампанії послужила ймовірність некоректно прокладених задніх гальмівних шлангів. У випадку, якщо дефект є, то при русі автомобіля може спостерігатися контакт шлангів з елементами підвіски: в процесі експлуатації це може привести до пошкодження оболонки складових гальмівної системи. У випадку серйозного пошкодження оболонки задніх гальмівних шлангів може відбутися розгерметизація системи і, як наслідок, відбудеться зниження ефективності або втрата гальмівного управління.

Надати автомобіль, що потрапляє під відкликання, необхідно буде в найближчий дилерський центр для здійснення ремонтних робіт, фахівці проведуть їх безкоштовно. У ході візиту на сервіс майстри перевірять і в разі необхідності відрегулюють положення установки задніх шлангів гальмівної системи і замінять пошкоджені шланги гальмівної системи.загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально