Ford готує дешеву модель в компакт-класі

Новинки | п`ятниця 23 листопада 2012 19:18

ford-fiesta-22xxЗаради конкуренції з GM «Блакитний овал» може відмовитися від глобальної стратегії One Ford.

Ford, що поки поступається конкурентам з GM і Volkswagen на самому ємному світовому авторинку, готується перейти в наступ у Китаї. Автовиробник ставить перед собою завдання подвоїти своєю нинішню тривідсоткову частку ринку в Китаї вже через два роки. Але, як відзначає агентство «Рейтер», щоб домогтися цього, Ford потрібно привернути увагу китайських покупців доступними моделями, для чого зараз компанія працює над створенням бюджетного авто в компакт-класі, вартістю до 10 тисяч доларів в місцевій валюті. У найближчі три роки модельна лінійка Ford у Китаї повинна розширитися з п’яти до 15 автомобілів. Поки найдешевший Ford на місцевому ринку – Fiesta за $ 12 300, при цьому п’ята частина китайського авторинку доводиться на автомобілі вартістю до $ 12 000.

У наступному році середньорічний дохід понад 65 мільйонів сімей в Китаї виросте до $ 9600 – показника, з якого вважається, що люди зможуть дозволити собі покупку бюджетного авто. Саме за цих потенційних клієнтів належить поборотися Ford. Менеджмент компанії в якості основного конкурента для свого майбутнього бюджетного компакта бачить новий Chevrolet Sail. Цей субкомпакт, створений спеціально для місцевого ринку і виготовляється в Китаї, коштує там $ 9100.

Аналітики ринку відзначають, що Ford для успішної конкуренції з GM і Volkswagen в Китаї, можливо, доведеться відступити від своєї глобальної стратегії One Ford, що полягає в створенні моделей для різних регіонів на загальній платформі, і розробити спеціальний автомобіль для місцевого ринку. One Ford поки не занадто успішна в Китаї: ні Fiesta, ні Focus не увійшли в десятку найбільш продаваних авто в цьому році.

Керівництво Ford повідомило, що готується бюджетна новинка буде побудована на глобальній платформі, а знизити ціну планується за рахунок розширення кола місцевих постачальників комплектуючих.загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації. TrackBack URI

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально