Друге покоління Nissan Juke отримає нову платформу і двигун

Новини | середа 29 квітня 2015 07:21

Радикальних змін у дизайні нового Juke очікувати не варто. Замість цього Nissan зосередиться на підвищенні якості та вдосконаленні технологій.

Малюк Juke все ще виглядає оригінально і непогано продається, але в керівництві Nissan розуміють, що нескінченно спочивати на лаврах не можна. На відміну від нинішнього Juke, створеного на немолодий уже платформі B0, новинка отримає сучасний “візок” CMF-B, який також ляже в основу нових Nissan Micra і Renault Clio.

Застосування більш технологічною уніфікованої платформи дозволить японській компанії значно знизити виробничі витрати і направити зекономлені кошти на істотне поліпшення якості внутрішньої обробки автомобіля, яка є одним з небагатьох помітних недоліків нинішнього Juke.

Концепт, що випереджає появу Juke другого покоління, з’явиться в наступному році і, можливо, візьме щось від прототипу SUV Kicks.

Можливо, Nissan Juke другого покоління отримає літровий трициліндровий двигун від співплатформенного Micra. Інших подробиць про технічну сторону новинки поки немає, хоча хочеться сподіватися, що і про моделі з шильдиком Nismo японці не забудуть.загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально