Chrysler переходить у володіння Fiat

Новини | п`ятниця 3 січня 2014 14:05

Італійський концерн Fiat домовився про покупку 41,46% акцій американського автовиробника Chrysler у пенсійного фонду Профспілки працівників автопромисловості США (UAW Retiree Medical Benefits Trust, також відомий як Veba Trust). Про це повідомляється в прес-релізі Fiat. У результаті угоди італійська компанія, якій належить понад 58,5% Chrysler, отримає повний контроль над американським виробником.

Очікується, що вартість операції складе $ 3,65 млрд. Спочатку Fiat перерахує тільки $ 1,9 млрд; кошти, що залишилися продавець акцій отримає після завершення угоди. Ще $ 700 млн фонду UAW Trust виплатить сам Chrysler. Якщо операція завершиться, необхідність в IPO (первинне розміщення акцій на біржі) відпаде. Chrysler подав заявку на IPO в кінці вересня цього року. Оголосити про вихід на біржу компанію змусив UAW Trust, який довго не міг домовитися з Fiat про вартість 41,46%: фонд оцінював пакет в $ 10,3 млрд, а італійці – в $ 4,2 млрд. За допомогою IPO, в рамках якого планувалося розмістити 16,6% акцій, сторони розраховували встановити справедливу вартість паперів Chrysler. Сторони вели переговори про купівлю-продаж акцій з 2011 року.

Злиття двох компаній відбувається на тлі великої реструктуризації автомобільної індустрії США після світової фінансової кризи 2009 року. Завдяки угоді компанія Fiat отримала вихід на американський ринок, а Chrysler зможе взяти на озброєння технології з виробництва невеликих, економічних автомобілів.

Джерело:  autocentre.uaзагрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально