C4 Cactus AIRFLOW 2L – гібрид на стиснутому повітрі

Новинки | середа 8 жовтня 2014 22:00

C4 Cactus AIRFLOW 2L розроблений на базі вже серійного автомобіля. У ньому за допомогою технологій Hybrid Air, компанія досягла дивно низької витрати палива. Хіба може не вразити 2 л на 100 км пробігу.

Якщо подивитися на концепт, то в очі відразу впадають помаранчева оздоблення деяких елементів. Але це не пусте декор. Це виділені активні аеродинамічні елементи формують повітряний потік.

Є й спеціальні щитки під днищем, видозмінені колісні арки, додаткові отвори по краях бампера, подовжений задній спойлер і камери заднього виду взамін дзеркал. Всі ці новації дозволили зменшити аеродинамічний опір на 20%.

Але найдивніше це інноваційна приводная технології Hybrid Air. З її допомогою вдалося значно скоротити витрату палива. Основна економія досягається за рахунок гібридної схеми працюючої на стиснутому повітрі. У ній задіяні гідравлічний мотор-насос і планетарна автоматична трансмісія.

Стиснуте в двох балонах повітря дозволяє пересуватися на невеликі дистанції без допомоги двигуна внутрішнього згоряння. Є і комбінований режим, при якому зусилля двигуна і гідро-пневмосистеми об’єднуються. Судячи з темпів роботи французьких інженерів і їх наміри, швидше за все показаний на Паризькому автосалоні концепт-кар, стане батьком серійної машини.

 загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально