Без утільзбору ЗАЗ зупиниться

Україна | понеділок 14 квітня 2014 06:50

Скасування утилізаційного збору на автомобілі зупинить виробництво на Запорізькому автомобільному заводі.

Про це заявив губернатор Запорізької області Валерій Баранов , передає видання «Дело». «По автозаводу : ліквідація утилізаційного збору зупиняє виробництво , завод змушений скорочувати половину працівників . Я думаю , що є сенс ще раз повернутися і уважно подивитися на цей закон » , – наводиться цитата губернатора.

Як зазначає Олег Назаренко , голова Всеукраїнської асоціації автоімпортерів , останнім часом багато українських сил, зацікавлені в додатковому оподаткуванні іноземних авто , « вживають безпрецедентні спроби і призводять мислимі і немислимі аргументи для ветування цього закону ».

Наявність в ціні автомобіля додаткової плати , яка буде потрібна на його утилізацію , збільшувало його вартість для кінцевого споживача на кілька тисяч гривень. Вітчизняні виробники і автоскладальники від цієї плати звільнялися , що давало їм додаткову конкурентну вигоду.

Противники утилізаційного збору заявляли , що даний податок не має нічого спільного з екологією і необхідністю утилізації автомобілів , а є прихованою формою державного протекціонізму . Одним з аргументів на їх користь є те , що в Україні за весь час дії закону так і не було утилізовано жодного автомобіля .загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально