“АвтоЗАЗ” різко скоротив виробництво

Україна | четвер 14 серпня 2014 23:54

Український автозавод ЗАЗ, який є головним підприємством корпорації «УкрАВТО», знизив свій обсяг виробництва практично на 99%. Дану статистику надала асоціація Укравтопром, передають “Novosti-N”.

Згідно з цими даними, в липні цього року підприємство випустило рекордно низьке число автомобілів – вісім. Крім цього, за попередні два місяці завод не зібрав жодного автобуса. Варто нагадати, що цей же показник липня минулого року склав на 1758 автобусів більше, таким чином показавши зниження обсягу виробництва на 99,55%.

Незважаючи на такий результат, показники перших п’яти місяців поточного року показували тенденцію до збільшення, порівняно з 2013 роком, обсяг випуску з січня по червень (включно) 2014 був вище на 6,8%. Тенденція до зниження обсягів випуску почалася в червні цього року, коли в порівнянні з травнем, цей показник став менше на 62,4%.

Таким чином, в порівнянні з першим місяцем цього літа, загальний випуск українського автотранспорту зменшився в 2,2 рази, а з липнем минулого року – більш, ніж в 10 разів.

За липень 2014 автозаводи України виробили в цілому 555 одиниць автотранспорту, включаючи легкові авто, комерційні автомобілі та автобуси.

Загальний обсяг виробництва українського автопрому за перші 6 місяців поточного року склав 24380 одиниць. Незважаючи на те, що дані показники досить знизилися в першій половині року, поки ще вони на 4,5% більше аналогічних показників 2013 року.

Якщо спиратися на прогнози компанії «УкрАВТО», то така ситуація на українському ринку авто першочергово залежить від стабільності економіки держави та збільшення доходів українських громадян.

Джерело: segodnya.uaзагрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально