Автопілотуємим фурам дозволили їздити по дорогах загального користування

Нові технології | субота 9 травня 2015 20:00

В американському штаті Невада місцева влада видали представникам автоконцерну Daimler AG дозвіл на право пересування по дорогах загального користування для першого в світі тягача з автопілотом.

Повідомляється, що вантажівка, названий Daimler Freightliner, отримала номерні знаки спецсерії червоного кольору із позначкою нескінченності. Машині присвоїли номер «010».

Згідно з законами штату, на автопілоті фура може пересуватися тільки в межах Невади – на території інших суб’єктів США подібним транспортним засобам поки не дозволено виїжджати на дороги. Крім того, при русі вантажівки по місту, а також при під’їзді до місця завантаження / розвантаження за кермом обов’язково повинен знаходитися водій. Таким чином, повноцінно автопілотуєма система може працювати тільки при русі по шосе.

«Ми дуже пишаємося тим, що разом з концерном Daimler стаємо частиною історії автономних автомобілів. У своєму партнері ми впевнені на всі 100% », – підкреслив під час урочистого заходу губернатор Невади Брайан Сандовал.загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально