Автомобілі влаштують «стеження» за водіями

Нові технології | понеділок 1 вересня 2014 18:28

Водії, які люблять користуватися смартфонами за кермом, незабаром не зможуть цього зробити. Саме з цією згубною звичкою більшості автомобілістів вирішили боротися в General Motors. Найближчим часом компанія планує випустити перший серійний автомобіль, який буде буквально стежити за водієм.

Як повідомляє Financial Times, йдеться про систему, що складається з набору камер і датчиків, які відстежують положення голови і руху очей водія, контролюючи тим самим його зосередженість на дорозі. У разі, якщо автомобіліст недостатньо часто дивиться в лобове скло, система буде попереджати його спеціальним повідомленням, а якщо це не допоможе – прийме подальші заходи в залежності від ситуації.

При цьому в General Motors впевнені, що нова система може виявитися корисною не тільки з точки зору безпеки. Приміром, в майбутньому водій зможе відкрити ту чи іншу програму в мультимедійній системі, просто подивившись в певну точку і натиснувши кнопку на кермі. Крім того, систему можна буде використовувати для захисту автомобіля від угону або іншого несанкціонованого доступу.

В даний час General Motors вже підписала контракт з виробником подібних систем – компанією Seeing Machines. Згідно з умовами договору, дані пристрої будуть встановлені на 500 тисяч автомобілів протягом найближчих 3-5 років.загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально