Автомобілі АТО отримають зелені номера

Україна | неділя 17 травня 2015 22:57

Поява спеціальних номерних знаків для транспортних засобів АТО та волонтерів ініціював глава МВС Арсен Аваков. Про це повідомляє прес-служба силового відомства. Нові номерні знаки мають зелений фон, на якому білим кольором нанесені цифри і букви. Такі знаки не будуть виділятися на тлі маскувальною забарвлення транспортних засобів, які використовуються правоохоронцями та волонтерами в зоні проведення антитерористичної операції.

За інформацією прес-служби МВС, в один з реєстраційних центрів ДАІ м.Києва вже надійшла перша партія «зелених» номерних знаків. Її вистачить, щоб поставити на тимчасовий облік 150 автомобілів. Видавати номерні знаки планують юридичним особам: батальйонам, волонтерським організаціям.

В разі отримання підрозділами міліції або Національній гвардії на допомогу від волонтерів у вигляді автомобіля його постановкою на облік буде займатися той підрозділ, в розпорядження якого надійшов такий транспорт. Для отримання номерів потрібно звернутися в підрозділ ДАІ та надати для огляду автомобіль. Після перевірки йому буде присвоєно спеціальний номерний знак. Автомобілі з “кримінальною» біографією перевірки не пройдуть.

Ідея замаскувати номера на машинах АТО хороша, але при цьому важливо відзначити, що нові «зелені» знаки поза законом – вони не передбачені чинним стандартом ДСТУ 4278: 2012 «Знаки номерні транспортних засобів». Чи знає міністр, що просто так не можна придумувати нові номери? …. Нагадаємо, що трохи раніше Арсен Аваков пропонував ставити такі автомобілі на тимчасовий облік з видачею звичних «транзитників» червоного кольору. Можна також було на такі авто видавати номери чорного кольору, призначені для військового транспорту ВСУ, наприклад, певної серії …загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально