Audi створить «надекономічного» рядну «четвірку»

Нові технології | понеділок 18 серпня 2014 23:15

Компанія Audi розробить новий рядний «надекономічний» чотирициліндровий двигун. Рівні інерційних сил і вібрацій агрегату будуть значно нижче, ніж у сучасних «четвірок». За цим показником він зможе зрівнятися з «шістками» і «вісімками». Очікується, що двигун з’явиться, зокрема, в седані A8 наступного покоління. Про це повідомляє видання Autocar.

З якого року ведеться розробка нового двигуна, не відомо. Заявка на реєстрацію винаходу була подана в 2010 році, а відповідний патент виданий Audi в 2012-му.

Принципова відмінність нового агрегата від інших рядних “четвірок” полягає в тому, що поршні не кріпляться до коленвалу, а рознесені по сторонам. Тобто, коленвал знаходиться між поршнями і балансирним валом. Оскільки за основу розробки взято V-подібний двигун, де на місці балансирного вала розташовані поршні, то, найімовірніше, новинка буде порівнянна з ним по ширині.

Раніше «Ауді» оголосила про розробку «революційного» бензинового двигуна з електричним нагнітачем і змінним ступенем стиснення. Передбачається, що він буде зроблений за аналогією з прототипами інших підприємств, наприклад Saab. Так, на початку 2000-х у подібного агрегату шведської марки ступінь стиснення могла плавно змінюватися від 8: 1 до 14: 1.

На початку травня Audi представила нову дизельну «шістку», доступну в 218- і 272-сильних варіантах. Також дебютував варіант цього ж двигуна з двома турбокомпресорами (низького і високого тиску) і нагнітачем з електричним приводом. Потужність такого агрегату складає 385 кінських сил.

На даний момент німецька компанія використовує в своїх моделях рядні «четвірки» різної форсировки, трилітрові двигуни V6, агрегат V8 4.2, а також бензиновий V10 і дизельний V12.загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально