Aston Martin відкриває підрозділ Q

Новинки | п`ятниця 7 березня 2014 21:48

На Женевському автосалоні Aston Martin анонсував запуск напряму з загадковою короткою назвою Q. Нова програма являє собою свого роду тренінг для клієнтів компанії , які зацікавлені в індивідуалізації своїх “Астон ” , але не володіють достатньою фантазією.

У обраних дилерських центрах Aston Martin (їх список ще не оприлюднений , але немає сумніву , що в ньому будуть присутні США , Китай і Близький Схід) відкриються так звані Q Lounge – спеціальні шоу-руми , в яких відвідувачам демонструватимуть колекції фарб , шкір , тканин , цінних порід дерева , металів і всього іншого , що використовується для кастомізації люксових автомобілів. Все це можна буде помацати , порівняти в різних поєднаннях і хіба що не спробувати на смак. Щоб підстьобнути уяву замовників , в Q Lounge також демонструватимуть фільми і плакати зі всілякими варіантами індивідуальних рішень .

“Q від Aston Martin дає нашим клієнтам справжню свободу вибору , свободу мислити ширше стандартних каталогів і списків опцій” , – захоплено описує програму глава VIP- підрозділу компанії доктор Метью Беннетт . В якості перших двох прикладів безмежної фантазії AM привіз до Женеви сніжно-білий з помаранчевим V12 Vantage S , а також відкритий Vanquish Volante , пофарбований в складний сіро-бузково-блакитний “металік” з карбоновими акцентами , салоном з білої шкіри , рядком кремового кольору і накладками з деревини волоського горіха.

 загрузка...

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Ви повинні зареєструватись щоб залишити коментар.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Найсвіжіші пропозиції на авторинку


Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально