Що буде якщо … порушити нові ПДР

Автозакон | середа 17 квітня 2013 11:27

15 квітня набули чинності нові правила дорожнього руху. Але що цікаво, не тільки водії, а й багато інспекторів ДАІ не розуміються на нових знаках і правилах, а також не пам’ятають відповідальності за те чи інше порушення.

Зокрема, окремі вартові дорожнього порядку ловлять порушників зі «шпаргалками». При цьому, як показала практика, за деякі порушення (продовження…)

Як обійти законодавство і здійснити тимчасове ввезення авто?

Автозакон | понеділок 25 березня 2013 18:34

Останнім часом в нашій країні з’явилося безліч авто, що перебувають на реєстрації в найближчому зарубіжжі. Особливо багато їх у західному регіоні, де в око впадають автомобілі з номерними знаками Угорщини, Словаччини, Чехії, Польщі, Румунії. На півночі України та в столиці – не рідкість литовські легковики. (продовження…)

Несвоєчасне повідомлення про страховий випадок – не привід відмовити у виплаті

Автозакон | середа 20 березня 2013 20:48

Чи може несвоєчасне оповіщення страхової компанії про страховий випадок бути підставою для відмови у виплаті страхового відшкодування? Може, але не завжди!

Пленум Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ підготував спеціальну постанову (№ 4 від 1 березня 2013 року) «Про деякі (продовження…)

Водії України, вимагайте адвоката!

Автозакон | п`ятниця 15 березня 2013 15:56

Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини провів перевірку фактів порушення прав громадян з боку дорожньо-патрульної служби ДАІ. І озвучив свої рекомендації.

Як повідомляється на офіційному сайті омбундсмена, перевірки, проведені у відділах ДАІ Святошинського та Голосіївського районних (продовження…)

На яких підставах інспектор ДАІ може зупинити автомобіль?

Автозакон | середа 13 березня 2013 15:39

Депутати пропонують скоротити перелік підстав, за якими співробітники Державтоінспекції мають право зупиняти транспортні засоби.

Як випливає з пояснювальної записки до законопроекту «Про внесення змін до статті 11« Закону про міліцію »(реєстраційний номер 2517 від 12.03.2013), частина з перерахованих (продовження…)

Обережно, ями! Як подати позов і отримати компенсацію

Автозакон | п`ятниця 15 лютого 2013 15:47

Днями в ЗМІ з’явилася інформація про нечисленних щасливчиків, які зуміли отримати компенсацію за погані дороги. Але головне не це. Куди більше вражає, що за 2012-2013 рр. кількість подібних позовів можна перерахувати по пальцях. Автовласників влаштовує якість доріг в Україні? (продовження…)

Кабмін затвердив нові ПДР. що змінилося

Автозакон | вівторок 12 лютого 2013 13:14

Кабінет Міністрів затвердив зміни до правил дорожнього руху (ПДР). Нова редакція правил дорожнього руху набуває чинності з 15 квітня

Ближнє світло / ходові вогні

Вже з весни українцям доведеться їздити (продовження…)

Нові вимоги ДАІ по оплаті штрафів

Автозакон | четвер 7 лютого 2013 17:05

У ДАІ посилюють контроль оплати штрафів, а тому вимагають обов’язково вказувати у квитанції серію і номер протоколу про порушення.

Якщо раніше ДАІ намагалися відстежити сплату штрафів під час чергового техогляду (і при будь-якому іншому зверненні в ДАІ), то з відміною ТО питання про (продовження…)

Завтра автоцивілка стане на третину дорожча

Автозакон | вівторок 5 лютого 2013 15:03

Сьогодні набувають чинності поправки до закону про обов’язкове страхування автомобілів.

Зміни стосуються сум страхових відшкодувань за життя і здоров’я потерпілих у ДТП.

За всіма договорами, укладеними з 6 лютого, (продовження…)

Верховна Рада хоче заборонити кортежі

Автозакон | субота 2 лютого 2013 18:00

Депутати Верховної Ради України розглянуть пропозицію щодо повної заборони перекриття вулиць для кортежів.

Опозиційний депутат Арсен Аваков вніс на розгляд Парламенту законопроект № 2127, що пропонує внести зміни до деяких законодавчих актів України щодо заборони супроводу і перекриття дорожнього руху (продовження…)

Хіти продажів за найкращими цінами

загрузка...

Погода на дорогах України

Погода
Погода у Києві
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Новини партнерівx
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально