Про проект

середа 29 лютого 2012 21:50

Kermo.org – це портал автолюбителів України. Наш проект всебічно висвітлює практично всі напрямки автомобільного ринку – новини, статті, тест-драйви, оголошення про продаж нових та б/в авто, корисні поради для автолюбителів. Сайт постійно наповнюється перевіреною інформацією, перекладами з іноземних джерел та авторськими матеріалами.

Вибрати й придбати новий або уживаний автомобіль на порталі Kermo.org можна досить просто і швидко. Зручний підбір авто за параметрами, сервіс порівняння автомобілів допоможуть вам у цьому. У нашому каталозі кожна модель автомобіля має інформацію про комплектацію, технічні характеристики, автосалони і звичайно галерею світлин інтер’єру та екстер’єру автомобіля. Також власники можуть залишати свій відгук про ту чи іншу марку автомобіля.

Ми не будемо описувати всі розділи сайту, тому що текст буде занадто довгим, єдине що ще можна додати – портал Kermo.org зроблений з душею і інтересом командою професіоналів, які постійно його розвивають і робитемуть це надалі. Нові розділи, функції, сервіси, авторські матеріали будуть постійно з’являтися на сторінках нашого проекту.

Коментування вимкнено

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Вибачте, форму коментарів наразі закрито.

Коментувати через Facebook

Прохання коментарі залишати українською мовою.

Коментувати через Вконтакте

Прохання коментарі залишати українською мовою.

x
Радимо відвідати - завжди цікаво та актуально